Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Полтавщина провела в останню путь чотирьох своїх захисників

Полтавщина провела в останню путь чотирьох своїх захисників

Сьогодні, 25 серпня, біля Свято-Успенського кафедрального собору попрощалися з двома українськими воїнами, які загинули в боротьбі з російськими окупантами. Панахиду провів архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір та духовенство Полтавської єпархії. Військові почесті під час поховання віддавали військовослужбовці Полтавського районного та Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП.

Солдат Бут Дмитро Михайлович народився 9 вересня 1980 року, помер 14 серпня в лікарні міста Костянтинівка від серцевої недостатності. Поховали воїна в селі Підозірка Зіньківської громади, з якої воїн родом. Майор Караман Олександр Юрійович народився 19 січня 1973 року, загинув 15 серпня в районі населеного пункту Богородичне Донецької області від кулі снайпера. Проживав у Полтаві. Поховали воїна у секторі почесних поховані Затуринського кладовища.

Також сьогодні мешканці Великобагачанської громади віддали останню шану старшому солдату Дробіту Миколі Павловичу. Воїн загинув 21 серпня поблизу населеного пункту Павлівка, що на Донеччині, в результаті артилерійського обстрілу.

Мешканці Шишацької громади, в той же час, провели в останню путь солдата Фоміна Богдана Миколайовича, який загинув 19 серпня поблизу населеного пункту Кодема Бахмутського району Донецької області.

Поховали полеглих воїнів як усіх українських героїв – з військовим почестями у їх рідних громадах на Полтавщині.