Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
П’ятьох воїнів з Полтавщини сьогодні провели в останню дорогу

П’ятьох воїнів з Полтавщини сьогодні провели в останню дорогу

Сьогодні, 21 травня об 11 годині, біля Свято-Успенського кафедрального собору у Полтаві розпочалася заупокійна служба за полеглими воїнами. Панахиду відправили Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір та Архієпископ Харківський і Полтавський Високопреосвященний Афанасій.

– Кожен, хто йде захищати Батьківщину, розуміє, щ він може загинути. Вони свідомо віддали свої життя за Україну, за нас з вами. В цьому є їх великий подвиг, – сказав владика Федір про полеглих воїнів.

Солдат Суський Станіслав Олегович та сержант Іващенко Ігор Анатолійович загинули 15 травня, захищаючи Батьківщину від окупантів. Вони потрапили під артилерійський обстріл у Донецькій області. Старший солдат Овчинніков Олександр Миколайович загинув 16 травня, обороняючи українську землю від російських зайд. Він зазнав вибухової травми поблизу села Трипіля Бахмутського району Донецької області. Солдат Князєв Валентин Євгенович загинув 14 травня під час оборони України від російської орди. Він потрапив під обстріл поблизу міста Сєвєродонецька Луганської області. Солдат Пробийголова Володимир Віталійович загинув 8 травня, виконуючи службовий та громадянський обов’язок із захисту Вітчизни. Він потрапив під артилерійський обстріл у Донецькій області.

Поховали воїнів-захисників у їх рідних громадах. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглих героїв.

Залишити відповідь