Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Освоєння військової справи розпочинається з обласного збірного пункту.

Освоєння військової справи розпочинається з обласного збірного пункту.

У Полтавській області тривають заходи весняної призовної кампанії. Доки призовники чекають своїх відправок, керівництво Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запросило представників ГО «Вороскол» провести заняття з юнаками.

Сьогодні, 13 квітня,  провели тренування з вогневої підготовки. Вивчали основи: будова автомату АК-74, способи прицілювання та ведення вогню, заходи безпеки під час поводження зі зброєю, тощо.

Молоді хлопці сприйняли пропозицію з ентузіазмом і висловили бажання займатися частіше, адже чимало з них вперше тримають в руках зброю. Попри поступове відновлення системи допризовної освіти в середніх навчальних закладах, далеко не всі можуть провести урок «Захист України» на належному рівні. Насамперед – через відсутність навчальної зброї

Подібні заняття проводяться на обласному збірному пункті не вперше і завжди призовники дуже вдячні своїм інструкторам, адже тепер вони мають більше шансів отримати гарні результати на своїх перших стрільбах.

Залишити відповідь