Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині запроваджуються обмеження воєнного стану

На Полтавщині запроваджуються обмеження воєнного стану

Указом Президента України 24 лютого було введено воєнний стан. Ним визначено військовому командуванню разом з органами місцевого самоврядування запроваджувати заходи, які необхідні для забезпечення оборони України та які передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану». Зокрема Законом передбачено, що військове командування може запроваджувати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина певні заходи режиму воєнного стану.

На Полтавщині, зокрема, встановлюється посилена охорона важливих об’єктів, запроваджено комендантську годину, встановлено особливий режим в’їзду-виїзду з перевіркою документів та оглядом документів та проводиться відчуження майна, що знаходиться у приватній або комунальній власності для потреб держави.

Крім вже зазначених заходів може регулюватися робота підприємств, проводитися евакуація населення, встановлюватися для фізичних і юридичних осіб військово-квартирна повинність для розміщення евакуйованого населення або військовослужбовців та багато інших заходів.

Звертаємо увагу, що всі ці заходи передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» і проводяться лише за необхідності. Просимо громадян ставитися з розумінням до потреби їх проведення та розуміти, що лише разом ми зможемо перемогти сильного і підступного ворога – Російську Федерацію.

Залишити відповідь