Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині відбувся військово-патріотичний збір – відкритий урок з предмету Захист України.

На Полтавщині відбувся військово-патріотичний збір – відкритий урок з предмету Захист України.

Військово патріотичне виховання є одним з напрямків діяльності територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Так сьогодні, 14 вересня, за ініціативи, сприяння та активної участі ГО «Вороскол», виконуючої обов’язки директора Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання Наталії Порубай, депутата Полтавської обласної ради Сергія Бульбахи та керівництва Полтавського обласного ЦТК та СП пройшов відкритий урок з предмету Захист України. Захід відбувся на базі Решетилівського ліцею імені І.Л. Олійника. До проведення уроку залучені учні 11-х класів навчальних закладів Решетилівської територіальної громади.

Майбутніх випускників навчали поводженню зі зброєю, метанню гранат, тактичній медицині. Також збирали і розбирали зброю, стріляли з пневматичної зброї, а представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповіли про переваги навчання у вищих військових навчальних закладах та проходження військової служби за контрактом. У якості керівників на навчальних місцях виступили представники ГО «Вороскол», ГО «Юний десантник» і решетилівського відділу ТЦК та СП.

Даний захід перший, але далеко не останній, серед відкритих уроків з предмету Захист України подібного формату в навчальних закладах Полтавщини.

Залишити відповідь