Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
На Полтавщині попрощалися з чотирма полеглими воїнами

На Полтавщині попрощалися з чотирма полеглими воїнами

В різних громадах області сьогодні, 30 червня, провели в останню дорогу чотирьох захисників, які віддали свої життя, захищаючи Україну від російської навали.

Полтавська громада прощалася з солдатом Назаренком Сергієм Сергійовичем. Він загинув 24 червня поблизу населеного пункту Новоукраїнка Донецької області у віці 21 року. Поховали українського воїна на Затуринському кладовищі міста Полтава у секторі почесних поховань з військовими почестями.

Пирятинська громада Лубенського району провела в останню земну дорогу свого земляка – солдата Пидяка Юрія Петровича. Він загинув 26 червня поблизу села Верхньокам’янське на Донеччині у віці 26 років. Поховали українського захисника з військовими почестями у рідному Пирятині.

Семенівська громада Кременчуцького району прощалася зі своїм земляком – солдатом Коваленком Віталієм Валерійовичем. Він загинув 9 травня у віці 47 років. Поховали українського воїна з військовими почестями в селі Карпиха.

Чорнухинська громада Лубенського району попрощалася зі старшим солдатом В’язовським Богданом Феліксовичем. Він загинув 24 червня у віці 31 рік. Поховали полеглого воїна в рідних Чорнухах з військовими почестями.

Поряд з рідними полеглих проводжали бойові побратими. Світла пам’ять українським воїнам. Висловлюємо щирі співчуття близьким, рідним та знайомим.