Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
До Збройних сил України надходить «цивільна» техніка

До Збройних сил України надходить «цивільна» техніка

З початком мобілізації та запровадження в Україні правового режиму воєнного стану в Полтавській області розпочалися заходи, спрямовані на підвищення боєздатності підрозділів та частин Збройних сил України. Паралельно з призовом резервістів та мобілізацією військовозобов’язаних до лав ЗСУ проводиться постачання автомобільної техніки «з народного господарства».

Згідно законів України «Про правовий режим воєнного стану» та «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» в умовах війни проводяться заходи примусового відчуження майна, яке знаходиться у приватній або комунальній власності. Примусове відчуження майна може здійснюватися з попереднім або наступним повним відшкодуванням його вартості.

Примусове відчуження майна, зокрема і транспортних засобів, у Полтавській області здійснюється за рішенням військового командування, погодженим з обласною державною адміністрацією.

Звертаємо увагу, що данні заходи передбачені чинним законодавством і проводяться за необхідності нарощувати оборонні можливості України. Просимо ставитися з розумінням до потреби їх проведення та розуміти, що лише разом ми зможемо перемогти нашого спільного ворога – війська російських окупантів.

Залишити відповідь