Призов та відбір кандидатів на всі види військової служби. Цілодобовий телефон "гарячої лінії" (053) 260-81-89
Близько 200 резервістів підрозділів територіальної оборони Полтавської області виконували навчальні вправи зі стрілецькою зброєю.

Близько 200 резервістів підрозділів територіальної оборони Полтавської області виконували навчальні вправи зі стрілецькою зброєю.

Підготовка оперативного резерву Полтавщини знаходиться на постійному контролі військового комісара Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і залишається на високому рівні.

Так і сьогодні, 26 березня, резервісти мали змогу підвищити особисту навченість у поводжені зі стрілецькою зброєю.

Крім, власне, стрільб проводились заняття з заходів безпеки, поводження на вогневому рубежі, тактичної медицини та тренування з розбирання та збирання стрілецької зброї. Адже рівень навченості у даних питаннях завжди потрібно тримати на високому рівні.

З моменту створення у 2018 році Полтавської бригади територіальної оборони, ТЦК та СП області проводять відбір на службу у військову резерві. Зокрема під час єдиних стрілецьких днів та навчань кандидатам пропонують поєднати одночасно цивільне життя та військову кар’єру.

Підвищуючи власну навченість особовий склад підрозділів територіальної оборони Полтавщини підвищує рівень обороноздатності України!